Witamy serdecznie,
zajmujemy się projektowaniem stron WWW, tworzeniem dedykowanych systemów informatycznych, hostingiem i utrzymaniem serwerów, prowadzimy również serwis komputerowy. Co nas wyróżnia?
Naszym atutem jest profesjonalizm, kreatywność i indywidualizm, ponieważ nasz zespół opiera sie na młodych i kreatywnych osobach, którzy tworzą z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Agencja reklamowa OverStyle jest częścią firmy Silv - Systemy Informatyczne.
Działalność agencji reklamowej oraz studia grafiki komputerowej to przede wszystkim tworzenie stron internetowych, projektowanie reklam, ulotek, folderów reklamowych, wizytówek oraz kreowanie wizerunku firmy. Nowoczesne, podążające według najnowszych trendów i dopasowanie do wymogów klienta projekty pozwolą w pełni usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Serwis GraGieldowa.pl został stworzony w 2005 roku jako jedna z pierwszych gier symulacyjnych o tematyce giełdowej. Wortal oparty o notowania spółek z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Serwis jest ciągle rozwijany przez naszą firmę, dzięki temu stał się wiodącym wortalem tego typu w Polsce. Zarówno amator jak i profesjonalny inwestor znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy do nauki i zabawy!
Wszystkie prawa zastrzeżone.
SILV - Systemy Informatyczne
NIP 937-242-42-09
REGON 241687310
Bielsko-Biała
ul. Barkowska 210
Krzysztof Basik
tel. +48 601 396 065